Kişisel Koruyucu Ürünler

Ziyaretçi Önlüğü


Tıbbi ziyaretçi önlükleri, cerrahi amaçlı değildir, ancak tıbbi kullanıma uygundur. Ziyaretçi önlükleri, ziyaretçiler ve sağlık personeli için mikroplardan, bakterilerden, sıvılardan, sıçramalardan ve daha fazlasından koruyucu bir bariyer görevi görür.

Ziyaretçi Önlüğü

Steril olmayan tek kullanımlık ziyaretçi önlükleri, Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü / Tıbbi Aletleri Geliştirme Derneği (ANSI/AAMI) tarafından sağlık tesislerinde kullanılması amaçlanan koruyucu giysi ve örtülerin sıvı bariyeri performansı ve sınıflandırması standardı kapsamında, seviye 1 koruma sağlar ve orta ağırlıkta, çok katmanlı dokunmamış bir malzemeden yapılır. Bu önlükler, hafif basınç koşullarında sıvılara karşı tam koruma sağlar.

Seviye 1 koruması sınıfına giren bu önlükler tek kullanımlıktır. Yan bağlar, arkadan bağlamanın güçlüklerini ortadan kaldırır. Boyundaki cırtlı kapama ise tam kapsama ve esneklik için uygun bir boyut sağlar. Bu önlükler lateks içermez ve steril olmayan şekilde sağlanır.

Ziyaretçi önlükleri, koruyucu bariyerler sınıflandırma sistemine ve endüstri tarafından kabul edilen test yöntemlerine dayalı olarak koruyucu giysi ve örtülerin sıvı bariyeri performansına yönelik ilgili minimum gerekliliklere uygundur. Bu önlükler klinik ve laboratuvar ortamlarında kullanım içindir. Düşük veya minimum riskli hasta izolasyon durumlarında mikroorganizmaların ve vücut sıvılarının transferinden korunma sağlar. Yüksek riskli cerrahi prosedürler veya kontaminasyon riskinin yüksek olduğu yerler için uygun değildir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli medikal ve cerrahi önlükler üretmektedir. Bunlar arasında ziyaretçi önlükleri de bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.