Kişisel Koruyucu Ürünler

Ziyaretçi Tulumu


Laboratuvar çalışanları veya cerrahlar gibi tehlikeli işlerde çalışanlar için, yenilikçi kişisel koruyucu ekipmanlar geliştirilmektedir. Üretici firmalar, üretim, inşaat ve bakım alanlarında çalışan acil durum ekipleri, polisler, laboratuvar teknisyenleri ve doktorlar için bu koruma ihtiyacını karşılamak amacı ile bilime dayalı çözümler üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Bazı firmalar, kişisel koruyucu ekipman ve tek kullanımlık tulum kumaş ve tulum üretimine odaklanmaktadır. Lamine spunbond nonwoven ve nefes alabilen filmlerle üretilen kumaşlar hem sıvı hem de kimyasal bariyer sağlar. Ayrıca toz ve benzeri partikülleri uzak tutar. Partiküllere karşı koruma sağlayan bu kumaşlar, nefes alabilen filmler sayesinde son kullanıcılar için rahatlatıcıdır.

Ziyaretçi Tulumu

Ziyaretçi tulumları da ihtiyaca göre iki veya üç katlı olarak üretilmektedir. 54-100 gsm arası ürünler, yüksek kopma ve uzama direncine ve aynı zamanda kimyasal koruma gücüne sahiptir (gsm, kumaşın metre ağırlığını ifade eder). Bu ürünler, aşındırma özellikli olduğundan yumuşak dokuludur ve geleneksel tekstil görünümündedir. İsteğe bağlı olarak iki veya üç kat ultraviyole (UV) korumalı ve antistatik özelliktedir.

Tek kullanımlık ziyaretçi tulumları, hastane ve sağlık kuruluşları yoğun bakım ünitelerini ziyaret etmek zorunda olan hasta yakınlarını, olası virüs salgınlarına ve sıçrama ve bulaşma riski bulunan vücut salgılarına karşı korumak için önemli bir kişisel koruyucu tıbbi üründür.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli koruyucu tulumlar üretmektedir. Bunlar arasında ziyaretçi tulumu da bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.