Kurumsal

Hakkımızda


Firmamız, medikal sektöre adım attığı tarihten itibaren, istikrarlı büyümesini sürdürmektedir ve sektörde yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Geniş bir medikal ürün portföyü ile hastanelerin, sağlık kuruluşlarının ve laboratuvarların en büyük destek unsurlarından biri olmuştur.

Hakkımızda

Firmamız hastanelerin, diğer sağlık kuruluşlarının ve hastaların ihtiyaç duyduğu birçok ürünü üretmektedir ve sadece ülkemizde değil Avrupa Birliği, Güney Afrika ve Güney Asya bölgeleri dahil birçok ülkede bu ürünleri pazarlamaktadır.

Firmamız her zaman şu iki temel ilkeden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir: önce insan sağlığı ve istikrarlı fiyat. Firmamız sadece özel ve kamu hastaneleri değil, üniversite hastaneleri, laboratuvarlar, eczaneler ve ilgili dağıtım firmalarının her türlü medikal ürün taleplerini hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamaktadır.

Firmamız, dünyanın her yerine ihracat yapmak için gerekli olan standardizasyon ve sertifikalara sahiptir.

Firmamız, doktorlar, sağlık çalışanları ve evlerde hasta bakımı sağlayan herkes için, ihtiyaç duyulan çok çeşitli medikal ürünler üretmektedir. Firmamız ile temasa geçildiği takdirde, en kısa sürede geri dönüş sağlanır ve daha ayrıntılı bilgiler verilir.

Ar-Ge Odaklı Yaklaşım

Ar-Ge Odaklı Yaklaşım

AR-GE odaklı yaklaşımımızla, medikal sektöründe son teknolojiye sahip güvenilir ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Geleceğe Yönelik

Geleceğe Yönelik İnovasyon

Teknoloji ve medikal sektörünün kesişiminde yer alarak, güvenilir medikal ürünlerin yanı sıra ileri teknolojiyle desteklenen yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Yüksek Kalite Standartları

Yüksek Kalite Standartları

Güvenilir ürünlerimiz ve yenilikçi yaklaşımımızla sektörde öncü rolümüzü sürdürüyoruz, medikal alanında en iyiyi hedefliyoruz.