Kurumsal

Kalite Politikamız


Firmamız, güvenli ve etkili, yürürlükte olan tüm yasal düzenlemeleri karşılayan ve müşterilerimizi memnun eden yüksek kaliteli tıbbi ürünler tasarlar, üretir ve dağıtır.

Kalite Politikamız

Kalite yönetim sistemimizin etkinliği, eğitimli ve deneyimli bir işgücüne, müşteri beklentilerini karşılamaya odaklanan hedeflerin oluşturulmasına, operasyonel mükemmellik anlayışımıza, sağlam tasarım ve üretim faaliyetlerimize ve ürünlerimizin ve süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesine bağlıdır.

Politika olarak kalite, firmamız için önceliklidir, çünkü hastalarımızın sağlığı buna bağlıdır.

Firmamız, küresel kalite sistemleri standartları ve düzenlemeleri ile uyumluluğu entegre eden kapsamlı bir kalite yönetim sistemi kurmuştur. Bu kalite sistemi, tıbbi cihazların tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve dağıtımı için özel olarak tasarlanmıştır ve onaylanmıştır.

Tıbbi cihaz tedarikçisi olarak hedefimiz, güvenli ve etkili, tüm yasal düzenlemelere uygun ürünler sunmak ve müşterilerimizi memnun etmektir. Bu ihtiyaçlar sürekli değişmektedir ve müşterilerimize işi doğru yapmak ve en iyi ürünü sunmak için uygun şekilde yanıt vermeye kararlıyız.

Firmamız, doktorlar, sağlık çalışanları ve evlerde hasta bakımı sağlayan herkes için, ihtiyaç duyulan çok çeşitli medikal ürünler üretmektedir. Firmamız ile temasa geçildiği takdirde, en kısa sürede geri dönüş sağlanır ve daha ayrıntılı bilgiler verilir.

Ar-Ge Odaklı Yaklaşım

Ar-Ge Odaklı Yaklaşım

AR-GE odaklı yaklaşımımızla, medikal sektöründe son teknolojiye sahip güvenilir ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Geleceğe Yönelik

Geleceğe Yönelik İnovasyon

Teknoloji ve medikal sektörünün kesişiminde yer alarak, güvenilir medikal ürünlerin yanı sıra ileri teknolojiyle desteklenen yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Yüksek Kalite Standartları

Yüksek Kalite Standartları

Güvenilir ürünlerimiz ve yenilikçi yaklaşımımızla sektörde öncü rolümüzü sürdürüyoruz, medikal alanında en iyiyi hedefliyoruz.