Kurumsal

Neden Biz?


Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri insan sağlığında güvenliği esas alan bir yaklaşım sergileyen firmamız, gelişen ürün ve üretim teknolojisi ile, eğitimli ve deneyimli çalışanları ile ve kaliteli çalışma ortamı ile ilk tercih edilen olmayı hak etmektedir. Firmamız bu sektörde ülke içinde ve dışında marka olmayı ve pazardaki rekabet gücünü arttırmayı hedef almaktadır.

Neden Biz?

Firmamız ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına uygun faaliyet göstermekte, ayrıca yürürlükte olan yasal düzenleme esaslarına ve Avrupa Birliği ülkelerinde yayınlanan direktiflere bağlı kalmaktadır.

Firmamız çevre ve iş güvenliği, ürün güvenliği ve insan sağlığına duyarlılık ilkelerini benimsemekte ve tam bir müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

Firmamız hem doğal kaynak kullanımına odaklanmakta ve çevreye duyarlı davranmakta hem de atık miktarını azaltmaya ve geri dönüşümü sağlamaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Firmamız, doktorlar, sağlık çalışanları ve evlerde hasta bakımı sağlayan herkes için, ihtiyaç duyulan çok çeşitli medikal ürünler üretmektedir. Firmamız ile temasa geçildiği takdirde, en kısa sürede geri dönüş sağlanır ve daha ayrıntılı bilgiler verilir.

Ar-Ge Odaklı Yaklaşım

Ar-Ge Odaklı Yaklaşım

AR-GE odaklı yaklaşımımızla, medikal sektöründe son teknolojiye sahip güvenilir ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Geleceğe Yönelik

Geleceğe Yönelik İnovasyon

Teknoloji ve medikal sektörünün kesişiminde yer alarak, güvenilir medikal ürünlerin yanı sıra ileri teknolojiyle desteklenen yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Yüksek Kalite Standartları

Yüksek Kalite Standartları

Güvenilir ürünlerimiz ve yenilikçi yaklaşımımızla sektörde öncü rolümüzü sürdürüyoruz, medikal alanında en iyiyi hedefliyoruz.