Kurumsal

Vizyonumuz ve Misyonumuz


Ulusal ve uluslararası medikal pazarlarda sağlık sektörü için arz ve lojistikte lider olmak ve küresel boyutta bir firma olmak, vizyonumuzun temel taşıdır. Misyonumuz ise sağlık sektörünün önde gelen bir tedarik firması olarak, yüksek kalite standartlarından ödün vermeden, üst düzey müşteri memnuniyeti yaratmaktır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Firmamız, bizim için hayati önem taşıyan şeffaflık, doğruluk ve dürüstlük değerlerine yönelik etik standartları geliştirmek ve iyileştirmek için çabalamaktadır. Esas olarak önem verdiğimiz değerler, kalite yönetimi, çalışanlara değer verme, müşteri odaklılık, saygınlık ve hızlı hareket etmektir.

Toplam kalite yönetimi yaklaşımımız, müşteri beklentilerini karşılamayı ve çalışanların mutluluğunu amaçlar. Toplam kalite sisteminde, yönetimde ISO 9001 ve ISO 13485 standartları, üretimde iyi üretim uygulamaları (GMP) ve ürün kalitesinde ulusal ve uluslararası standartlar ile Avrupa Birliği 93/42/EEC sayılı medikal cihaz direktifleri uygulanır.

Kısaca firmamız müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden, bilgi ve teknoloji yatırımları yaparak gelişmesini sürdürmektedir.

Firmamız, doktorlar, sağlık çalışanları ve evlerde hasta bakımı sağlayan herkes için, ihtiyaç duyulan çok çeşitli medikal ürünler üretmektedir. Firmamız ile temasa geçildiği takdirde, en kısa sürede geri dönüş sağlanır ve daha ayrıntılı bilgiler verilir.

Ar-Ge Odaklı Yaklaşım

Ar-Ge Odaklı Yaklaşım

AR-GE odaklı yaklaşımımızla, medikal sektöründe son teknolojiye sahip güvenilir ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Geleceğe Yönelik

Geleceğe Yönelik İnovasyon

Teknoloji ve medikal sektörünün kesişiminde yer alarak, güvenilir medikal ürünlerin yanı sıra ileri teknolojiyle desteklenen yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Yüksek Kalite Standartları

Yüksek Kalite Standartları

Güvenilir ürünlerimiz ve yenilikçi yaklaşımımızla sektörde öncü rolümüzü sürdürüyoruz, medikal alanında en iyiyi hedefliyoruz.