Kurumsal

Yönetim Taahhüdümüz


Firmamız yönetimi, herkesin medikal ürünlere kolay, hızlı ve ekonomik olarak uygun şekilde erişim hakkı olduğunu ve bundan sonraki stratejik gelişme planları açısından da bunun son derece önemli olduğunu kabul eder.

Yönetim Taahhüdümüz

Bu çerçevede olmak üzere firmamız, politika ve amaçları doğrultusunda stratejik yönleri ile uyumlu prosesler oluşturmakta ve sürekli iyileştirmektedir.

Firmamız, şu sayılan standartlarda tanımlanan gereksinimlerin etkin bir şekilde yerine getirilmesi amacı ile entegre bir sistem kurarak yürütmeyi hedefler:

  • ISO 9001 Kalite yönetim Sistemi
  • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
  • OHSAS 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

Firmamız, yasal düzenleme esaslarının ve müşteri koşullarının önemine inanmakta ve çalışanlarını uygulamalar konusunda bilinçlendirmeyi kendine ilke edinmiştir.

Firma yönetimimiz, belirlenen amaçlara ulaşmak için hedefler belirlemekte, bunları güvence altına almakta ve hesap verilebilirliğini güçlendirmektedir. Üst yönetimimiz her zaman ürün ve hizmetlerin uygunluğunu ve müşteri memnuniyetini artırma yeteneğini etkileyen risklerin ve fırsatların belirlenmesini görev edinmiştir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini yükseltmeye odaklan bir sistem, güvence altına alınmış olmaktadır.

Firmamız, doktorlar, sağlık çalışanları ve evlerde hasta bakımı sağlayan herkes için, ihtiyaç duyulan çok çeşitli medikal ürünler üretmektedir. Firmamız ile temasa geçildiği takdirde, en kısa sürede geri dönüş sağlanır ve daha ayrıntılı bilgiler verilir.

Ar-Ge Odaklı Yaklaşım

Ar-Ge Odaklı Yaklaşım

AR-GE odaklı yaklaşımımızla, medikal sektöründe son teknolojiye sahip güvenilir ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Geleceğe Yönelik

Geleceğe Yönelik İnovasyon

Teknoloji ve medikal sektörünün kesişiminde yer alarak, güvenilir medikal ürünlerin yanı sıra ileri teknolojiyle desteklenen yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Yüksek Kalite Standartları

Yüksek Kalite Standartları

Güvenilir ürünlerimiz ve yenilikçi yaklaşımımızla sektörde öncü rolümüzü sürdürüyoruz, medikal alanında en iyiyi hedefliyoruz.