Medikal Ampuller

LED’leri medikal aydınlatma uygulamalarında kullanmanın, daha uzun ömür, daha az ısı, dinamik kontrol, daha düşük enerji tüketimi ve birçok durumda daha düşük maliyet gibi sayısız faydası bulunmaktadır. LED teknolojisi günümüzde cerrahi aydınlatma, muayene ışıkları, fototerapi ve endoskopi dahil tıbbi cihazlara entegre edilmektedir.

Medikal Ampuller

Bir zamanlar basit açma/kapama göstergeleri olarak görülen LED’ler artık mevcut geleneksel aydınlatma teknolojilerinin yerini almaktadır. İlk olarak muayene odası aydınlatması ve küçük ameliyat lambalarında LED’ler kullanılırken, bugün çok sayıda medikal cihaz bu teknolojiyi kullanmaktadır. Işındaki büyük ölçüde azaltılmış ısı içeriği, cerrah için daha rahat bir çalışma ortamı sağlarken, hastaya daha düşük doku hasarı riski yaratır. Işığın rengi, cerrahın tercihine bağlı olarak, soğuk beyazdan daha nötr tonlara kadar, sesli komutla anında değiştirilebilir. Bu büyük bir esneklik ve kontrol yeteneğidir.

Tıbbi aydınlatma alanında yeni bir teknoloji olan LED’ler, mevcut teknolojilere karşı performanslarına göre değerlendirilir. LED’ler belirli uygulamalar için optimize edilerek medikal aydınlatmada başarılı olmuştur. LED’lerde devam eden gelişmeler arasında ışık yoğunluğu, ürün boyutu ve ağırlığında iyileşme, uzun vadeli güvenilirlik ve ısı/sıcaklık yönetimi, bu teknolojinin daha fazla benimsenmesini sağlamaktadır.

Bugün doktorların kullandığı sayısız medikal ampul bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Otoskop ampulü
  • Laringoskop ampulü

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok sayıda ekipman kullanmakta ve test ve ölçümler istemektedir. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla doktorların ihtiyaç duyduğu birçok medikal ampul üretmektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.