Oksimetreler

El Tipi Pulse Oksimetre


El tipi pulse oksimetre cihazları ile hastanın parmağı cihazdaki fotoelektrik sensörüne konularak son derece kolay şekilde sonuca ulaşılır. El tipi oksimetre cihazları bir yandan küçük hacimleri ile kolay taşımaya uygundur, bir yandan da rahat kullanım imkanı verdiği için tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu tür cihazlar düşük pil tüketimi ile daha uzun süreli kullanılabilir. Üzerinde bulunan küçük LED ekranından ölçüm değerleri kolayca okunabilir. El tipi pulse oksimetre cihazları sadece evlerde değil, aile hekimlikleri ve sağlık kuruluşlarında da çok yaygın kullanılmaktadır.

El Tipi Pulse Oksimetre

Bu arada gerekli durumlarda hemoglobin doygunluğu ve kandaki oksijen miktarının kontrol altında tutulması gerebilir. Bu gibi durumlarda el tipi pulse oksimetre cihazları ile kan değerlerini kolayca izlemek mümkündür. Bir hemoglobin molekülünün oksijene bağlanması, oksijenin kısmi basıncına bağlıdır. Kandaki oksijen seviyesi çok yüksek olduğunda hemoglobinin oksijene tamamen doyduğu veya hemoglobinin oksijen doygunluğunun tam olduğu anlaşılır.

Bu cihazlar sadece nabız değerlerini değil, kalp atım hızı değerini de gösterir. Boyutları çok küçük olduğu için el tipi pulse oksimetreler, her yere taşınabilen ve her yerde kullanılabilen cihazlardır.

Kısaca birçok medikal cihaz gibi el tipi pulse oksimetre de ergonomik tasarımları ile her yaşa uygun kullanım imkanı sağlar ve insanların sağlığını kontrol altında tutmalarına olanak tanıyan fonksiyonlara sahiptir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çeşitli oksimetreler üretmektedir. Bunlar arasında el tipi pulse oksimetre de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.