Oksimetreler

Masa Tipi Pulse Oksimetre


Masa üstü nabız oksimetresi, hastanın yaşamsal değerlerini, yani kandaki oksijen seviyelerini, kalp atış hızını, ameliyattan önce veya sonra nabız hızını izlemek için kullanılan bir hasta izleme cihazıdır.

Masa Tipi Pulse Oksimetre

Masa tipi pulse oksimetre, gelişmiş özelliklere sahip bir cihazdır ve sadece hastanelerde, kliniklerde ve bakımevlerinde kullanılır. Bu tip nabız oksimetreleri, hastanın sürekli izlenmesi söz konusu olduğunda en fazla tercih edilen cihazlardır. Bir masa üstü nabız oksimetresi ayrıca nabız, kalp atış hızı veya kan oksijen seviyeleri önceden ayarlanmış limitin üzerine çıkarsa veya altında kalırsa yüksek sesli alarm uyarısı verebilir.

Masa tipi pulse oksimetreler, parmak ucu nabız oksimetrelerine kıyasla sürekli okumalar yapabilir ve daha fazla doğruluk sunar. Bu tür oksimetreler, yetişkinlerde, bebeklerde ve yenidoğanlarda uygulanan çok yönlü izleme, rahat çalışma ve yüksek performans imkanı sağlar.

Hızlı ölçüm sağlayan masa tipi pulse oksimetreler, teknolojik gelişmeler sayesinde giderek daha fonksiyonel hale gelmektedir. Bu cihazların asıl fonksiyonu, hastanın kalp atış hızını ve kandaki oksijen seviyesini tespit etmektir. Bu değerleri çok kısa bir süre içinde gösterir. Sağlık alanında zaman çok önemlidir. Bu bakımdan doğru sonuçlara çok kısa sürede ulaşmayı sağlayan masa tipi oksimetreler, anestezi ve yoğun bakım ünitelerinin temel medikal ürünlerden biri olmuştur. Hemoglobin dolgunluk değeri, bazı hastalıkların teşhisinde önem taşır ve masa tipi oksimetreler ile doğrudan kişinin hemoglobin doygunluk değeri tespit edilebilir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çeşitli oksimetreler üretmektedir. Bunlar arasında masa tipi pulse oksimetre de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.