Sağlık ve İlkyardım Eğitim Maketleri

Bebek / Çocuk Entübasyon Maketi


Yeni doğan bebekler dahil olmak üzere bebekler üzerinde yapılan entübasyon uygulaması eğitimi için bebek entübasyon maketi tasarlanmıştır. Bu maketler, yüksek sıcaklığa sahip plastik malzemeden üretilmektedir ve bebeklerin anatomik yapılarını birebir taklit etmektedir. Bu maketler sağlam ve dayanıklıdır ve deformasyon göstermemektedir. Uzun yıllar formunu bozmadan kullanılabilir. Yenidoğan kafası yukarı ve aşağı ayarlanabilir. Bebeğin baş ve iç yapısı yeni doğan bir bebek ile aynı boyutlardadır. Maket üzerinde ağız, dil, farenks (yutak), larenks (gırtlak) ve entübasyondan etkilenen diğer organlar bulunmaktadır. Bebek entübasyon maketi, gerçek bebek derisi ile aynı yumuşaklık ve hassasiyete sahiptir. Maketin yüz bölümü tek parçadır ve yıkanabilir özelliktedir.

Bebek / Çocuk Entübasyon Maketi

Çocuklar üzerinde yapılan entübasyon uygulaması eğitimi için de çocuk entübasyon maketi tasarlanmıştır. Bu maketler, görsel eğitim ve uygulama eğitimi için özel olarak geliştirilmiştir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu maketler dayanıklıdır ve kolay deforme olmadığı için uzun yıllar kullanılabilir. Maket üzerinde ağız, dil, farenks (yutak) ve larenks (gırtlak) yapıları birebir çocuk anatomisine uygun olarak tasarlanmıştır. Maket derisi, gerçek çocuk derisi ile aynı yumuşaklık ve hassasiyete sahiptir.

Yeni doğan, bebek ve çocuk entübasyon maketleri, entübasyon eğitiminin en doğru şekilde verilmesine yardımcı olmaktadır.

Eğitimlerde, hasta refahını sağlamak bakımından birçok ekipman kullanılır. Firmamız, eğitmenlerin ihtiyaç duyduğu birçok ekipman ve cihaz üretmektedir. Bunlar arasında bebek / çocuk entübasyon maketi de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.