Sıramatik ve Numaratörler

Sıramatik veya numaratörler, muayeneye gelen hastaların geleneksel, sinir bozucu bekleme endişelerini ortadan kaldıran, hastaların beklerken oturmalarına izin veren ve algılanan bekleme sürelerini azaltan sistemlerdir.

Sıramatik ve Numaratörler

Sıramatik veya numaratör sistemleri, akıllı hasta kuyruk yönetimi sistemleridir. Kuyruk yönetimini düzene sokarak, hasta bekleme sürelerini azaltmakta ve sağlık kuruluşlarının operasyonel verimliliğinin ve hizmet kalitesinin artmasını sağlamaktadır. Web tabanlı bu sistem, hastaların bir kuyruğa kolayca katılmasını ve çevrimiçi olarak sıra durumunu kontrol etmesini sağlar. Sistem ayrıca yaşlı, engelli ve hamile hastalara öncelikli hizmet sunmak için diğer sağlık veya sigorta sistemleri ile entegre edilebilir.

Sıramatik veya numaratör sistemleri, operasyonları düzene sokarak, hastalara daha iyi sağlık hizmetleri deneyimleri sağlamak için kalabalıkları azaltır ve genel hizmet kalitesini iyileştirir.

Bu sistemlerde, sayaç LED’leri, kuyruk bilet numaralarını ve tahmini bekleme sürelerini gerçek zamanlı olarak gösterir. Hastalar sıra durumunu görmek için bu ekranları kontrol eder. Diğer yandan sağlık kuruluşları, ilgili sağlık hizmeti bilgilerini sunmak için bu ekranları kullanabilir.

Bugün sağlık kuruluşlarında kullanılan, çok sayıda sıramatik ve numaratör modeli bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Bireysel sıramatik sistemi
  • Kablosuz sıramatik sistemi

Sağlık kuruluşları, hasta refahını sağlamak açısından çok sayıda ekipman kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla bu kuruluşların ihtiyaç duyduğu birçok sıramatik ve numaratör cihazı üretmekte, ayrıca bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.