Sıramatik ve Numaratörler

Bireysel Sıramatik Sistemi


Aile hekimliklerinde ve çeşitli sağlık kuruluşlarında, muayene için hastaların bir düzen içinde çağrılmasını sağlayan bireysel sıramatik sistemi, duvara veya klinik kapısına monte edilen bir cihazdır. Bu sistem, bir gösterge, bir kumanda paneli ve numara alınan bir cihazdan oluşur. Bu sistem, doktor tarafından tek bir dokunuş ile hastaya çağrı yapılmasını sağlar. Oldukça pratik bir kullanım imkanı sunan bu sistemler dayanıklıdır, uzun yıllar kullanılabilir.

Bireysel Sıramatik Sistemi

Bu sistemde, çağrı yapıldığı anda panelde numara yanıp söner ve aynı zamanda sesle bekleyen kişiyi uyarır. Gösterge paneli parlak ışıklıdır ve geniş bir görüş alanına sahiptir.

Bazı sistemlerde, üzerinde sağlık kuruluşu adı, doktor adı, sıra numarası ve işlem adı yazan sıra fişleri basılır.

Kısaca bireysel sıramatik sistemleri, yoğun hasta potansiyeline sahip olan hastane, aile hekimlikleri ve sağlık kuruluşlarında kağıda basılan fişler ya da kullanılan göstergeler sayesinde hastalar arasında sıralamayı sağlayan ve bilgisayara bağlı olan elektronik sistemlerdir.

Bu sistemler hasta yoğunluğun çok fazla olduğu yerlerde düzenin sağlanması ve herkese eşit hizmetlerin verilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu sistemler sayesinde hastalar işlem sıraları için daha az dikkat harcar ve rahat ve huzurlu bir ortamda, oturdukları yerden sıralarını bekler.

Sağlık kuruluşları, hasta refahını sağlamak açısından çok sayıda ekipman kullanmaktadır. Firmamız, bunlar arasında bulunan bireysel sıramatik sistemi için kurulum, bakım ve onarım hizmetleri de vermektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.