Solunum Cihazları ve Ürünleri

Vücuttaki her hücre yaşamak için oksijene ihtiyaç duyar. Solunan hava oksijen ve diğer gazları içerir. Doğal solunum sisteminin ana görevi, atık gazları uzaklaştırırken temiz havayı vücuda taşımaktır. Akciğerlere girdikten sonra oksijen kan dolaşımı yoluyla vücuda taşınır.

Solunum Cihazları ve Ürünleri

Solunum cihazları, solunum güçlüğü çeken ya da solunum yollarında ciddi rahatsızlıkları olan kişilerin oksijen ihtiyacını karşılamak amacı ile üretilmektedir. Bu cihazların kalitesi son yıllarda büyük ölçüde artmıştır. Bugün bu gelişmiş cihazlardan yararlanan çeşitli solunum yolu hastalıkları bulunmaktadır.

Solunum ekipmanı, solunum yollarından mukusun çıkarılmasına yardımcı olur ve solunum fonksiyonlarını iyileştirir. Birçok cihaz kullanıcı dostudur ve çok çeşitli solunum cihazları üretilmektedir. Her kişinin özel tıbbi durumu için hangi cihazın en iyi olduğuna doktor karar verebilir. Örneğin nebülizatörler, bir kişiye ağızlık, tüp ve ilaç kabı aracılığı ile aerosol ilaç veren küçük bir cihazdır. KOAH, astım ve diğer solunum rahatsızlıkları olan kişiler için yaygın olarak kullanılır.

Bugün doktorların kullandığı çok çeşitli solunum cihazları ve ürünleri bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Kompresörlü nebülizatör
  • Pulse oksimetre
  • Oksijen maskesi
  • Oksijen tüpü
  • Oksijen kanülü
  • Portatif şarjlı nebülizatör
  • Nebülizatör maskesi

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok sayıda ekipman kullanmakta ve test ve ölçümler istemektedir. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla doktorların ihtiyaç duyduğu birçok solunum cihazları ve ürünleri üretmektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.