Tansiyon Aletleri

Dijital Tansiyon Aleti


Dijital tansiyon aleti ya da dijital kan basıncı monitörü, kan basıncını izlemek için kullanılan tam veya yarı otomatik, basit, hafif bir makinedir. Kan basıncını ve nabzı basit ve hızlı bir şekilde ölçer. Kullanımı kolay, güvenilir ve taşınabilirdir. Bu cihazlar pille çalışır ve açma/kapama düğmesi, başlatma düğmesi ve bazı cihazlarda ön ayar düğmesi ve hafıza düğmesi bulunan bir kasadan oluşur. Farklı model ve markaların farklı tasarımları bulunmaktadır. Ama hepsinde yüksek kan basıncını, düşük kan basıncını ve nabzı gösteren bir ekran bulunmaktadır. Bu cihaz, hava tüplü bir kol manşeti ve manşeti cihaza bağlamak için hava jakı içerir.

Dijital Tansiyon Aleti

Genel olarak dijital tansiyon aletleri üç göstergeli büyük LCD dijital ekrana sahiptir. Ayrıca bu cihazlar düzensiz kalp atışlarını da yakalayabilmektedir. Bu cihazlar hızlı ölçüm yapabildiği için kliniklerde de kullanıma uygundur.

Elektrikli pompa sayesinde otomatik olarak kol bandını şişiren cihaz, ölçüm sonrası otomatik basınç tahliye valfi sayesinde kol bandının inmesini sağlar.

Dijital tansiyon aletleri koldan ölçüm yapabildiği gibi bazı modelleri bilekten ölçüm yapmaktadır. Kompakt tasarıma sahip olan bu tür tansiyon aletleri tam otomatik olmasıyla çok pratik bir kullanım sunar. Sadece tek bir tuşa basılarak ölçüm yapılabilmektedir.

Bu cihazlar tüm klinik testlerden geçmiştir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli tansiyon aletleri üretmektedir. Bunlar arasında dijital tansiyon aleti de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.