Tansiyon Aletleri

Klasik Tansiyon Aleti


Klasik tansiyon aletleri cıvalıdır. Maksimum hassasiyetle, kalıcı olarak geliştirilmiş ve mükemmel ekipmanlarla donatılmıştır. Cıva saflığı yüzde 99,99’;dur ve bu nedenle hassas bir ölçüm sağlar. İstenirse lateks içermeyen modelleri de bulunmaktadır.

Klasik Tansiyon Aleti

Bugün cıvalı tansiyon aleti kullanılarak yapılan kan basıncı ölçümü, dolaylı kan basıncı ölçümünün en doğru ve güvenilir şekli olmaya devam etmektedir ve şu anda altın standart olarak kabul edilmektedir. Yine de günümüzde cıvalı tansiyon aleti kullanımdan kalkıyor, ancak yerini alacak birçok alternatif cihaz geliştirilmiştir.

Bir cıva sütunu kullanarak basıncı kaydeden cihazlar, uzun yıllardır rutin seçimdi. Ancak, cıva zehirlidir ve cıva içeren ürünler giderek yasaklanmakta veya aşamalı olarak kullanımdan kaldırılmaktadır. Bu nedenle cıvalı tansiyon aletleri de artık üretilmemektedir.

Manuel kullanım şekline göre tasarlanmış olan klasik tansiyon aletleri sert plastik gövdeye sahiptir ve kol üzerinden manuel olarak tansiyon ölçümü yapılmasını sağlamaktadır. Stetoskoplu olan manuel tansiyon aleti elektrostatik toz boya ile renklendirilmiştir. Metal olan tüm aksamı paslanmaz ve kaliteli metal malzemeden üretilmiştir. Manşet bölümü yapışkanlıdır ve kolayca yıkanabilir.

Bu tansiyon aletlerinin manşet bölümü kancalı olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden farklı kol ölçülerine uyum sağlar. Manşet iç lastik bölümü vulkanize kauçuk malzemeden üretilmiştir ve dayanıklıdır. Bu tansiyon aletleri aynı zamanda CE normlarına uygun olarak üretilmiştir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli tansiyon aletleri üretmektedir. Bunlar arasında klasik tansiyon aleti de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.