Tansiyon Aletleri

Koldan Tansiyon Aleti (Pilli)


Artık sağlık çalışanları, yüksek tansiyonu olan kişilerin evde tansiyonlarını düzenli olarak kontrol etmelerini önermektedir. Bunu yapmak, insanlara tansiyonlarının hangi seviyede olduğu hakkında bir fikir verir. Ayrıca doktorların kan basıncını sağlıklı bölgede tutmak için hızlı ilaç ayarlamaları yapmasına yardımcı olur. Ancak ev tipi tansiyon aletleri, kullanılan doğruluk eşiğine bağlı olarak hastaların yüzde 5-15 arasında hatalı sonuçlar verir. Bu noktada ölçümlerin güvenilir olması ve doktorların ölçümlerin doğru olduğundan emin olması için, kullanılan tansiyon aletinin kaliteli ve yüksek doğrulukta olması gerekir.

Koldan Tansiyon Aleti (Pilli)

Koldan ölçüm yapan tansiyon aletleri, güvenilir bir kan basıncı ölçümü sağlar ve evde kendi kendine ölçüm yapmak için ya da sağlık çalışanları için mükemmel şekilde uygundur. Bu tansiyon aletleri bir kol bandı ve bir elektronik basınç göstergesinden oluşur.

Manşet, şiştiğinde mümkün olduğu kadar rahat olması için kola uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca gelişmiş şişirme ve söndürme teknolojisine sahiptir, bu sayede manşetin aşırı şişmesinden rahatsızlık duyulmadan daha hızlı sonuçlar alınır.

Koldan ölçüm yapan bir kısım elektronik tansiyon aletleri, bir adaptör ile doğrudan elektrik bağlantısı sağlanarak kullanılır. Bir kısmı ise sadece batarya kullanır. Bu tansiyon aletlerinin başlıca özellikler arasında, geniş ekran, gelişmiş uyarı sistemi, ayarlanabilir basınç ayarları, düzensiz kalp atışı dedektörü ve basınç değerlendirme göstergesi (yüksek, düşük, normal) bulunur. Manşet uyum hatası, manşon çok gevşek olduğunda kullanıcıyı uyararak yanlış ölçümlerin önlenmesine yardımcı olur.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çeşitli tansiyon aletleri üretmektedir. Bunlar arasında koldan tansiyon aleti (pilli) de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.