Tansiyon Aletleri

Otomatik Tansiyon Aleti


Otomatik tansiyon aletleri bir Avrupa standardı olan şu standarda uygun olarak üretilmektedir: “EN 1060-4 Non-invaziv tansiyon ölçerler - Bölüm 4: Otomatik non-invaziv tansiyon ölçerlerin genel sistem doğruluğunu belirlemek için test prosedürleri”.

Otomatik Tansiyon Aleti

Pratik bir kullanım imkanı sunan bu tansiyon aletleri, klinik ortamda kullanım için uygundur. Metal gövde bölümü nikel krom kaplama olduğu için yıpranmadan uzun süre kullanılabilir. Bu tansiyon aletinin diyafram bölümü bakır berilyum malzemeden üretilmiştir ve yüksek hassasiyet düzeyi sunar. Hava verilirken manometre bölümü titremez ve bu nedenle güvenli bir ölçüm yapılması mümkün olur. Manşet bölümü yıkanabilir ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir. İç lastik bölümü ise vulkanize kauçuk malzemeden üretilmiştir.

Koldan ölçüm yapan bu tansiyon aleti, CE normlarına uygun olarak üretilmiştir.

Tansiyon ölçümünün kolay ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi için tasarlanmış olan otomatik tansiyon aleti pratik bir kullanım imkanı tanır. Tansiyon aleti, çeşitli ölçüm metotları dikkate alınarak tasarlanmıştır. Ölçümün manuel olarak gerçekleştirilmesini sağlayan bu cihaz, son derece uzun ömürlüdür.

Otomatik tansiyon aletleri, kullanıldığı sırada vücut hareket ediyorsa, o kadar doğru netice vermeyebilir. Ayrıca, düzensiz bir kalp atış hızı da neticeyi daha az doğru hale getirir. Ancak buna rağmen dijital monitörler birçok insan için en iyi seçimdir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli tansiyon aletleri üretmektedir. Bunlar arasında otomatik tansiyon aleti de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.