Tekerlekli Sandalyeler

Uygun bir tekerlekli sandalye, kişiye hareket kabiliyeti sağlamanın yanı sıra, bası yaraları veya deformitelerin ilerlemesi gibi yaygın sorunların azaltılmasına ve solunum ve sindirim sistemlerinin iyileştirilmesine yardımcı olarak kullanıcıların fiziksel sağlığına ve yaşam kalitesine fayda sağlar. Uygun tekerlekli sandalye sağlamak, sadece hareketliliği artırmakla kalmaz, aynı zamanda bir eğitim, iş ve sosyal yaşam dünyasının kapılarını açma sürecini başlatır.

Tekerlekli Sandalyeler

Tekerlekli sandalye, yürüme yeteneklerini sınırlayan bozuklukları olan kişiler tarafından kullanılır. Genel olarak, koltuğun arkasına bağlı iki büyük tekerlek ve önde ayakların yanında iki küçük tekerlek üzerinde desteklenen bir koltuk, bir fren sistemi, ayak dayama yerleri ve bir minderden oluşur. Devrilmeyi önlemek için genelde bazı özellikler içerir. Kullanıcı, el jantı veya itme halkaları olarak bilinen büyük tekerleklerin dış tarafındaki yuvarlak çubukları elleri ile iterek hareket eder. Tekerlekli sandalyelerin daha modern modelleri ise batarya sistemi ile hareket kolaylığı sağlar.

Bugün doktorların ve ihtiyaç sahiplerinin kullandığı çok çeşitli tekerlekli sandalyeler bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Tekerlekli sandalye - Katlanır
  • Tekerlekli sandalye - Çocuk tipi
  • Tekerlekli sandalye - Büyük beden
  • Tekerlekli sandalye - Otomatik
  • Tekerlekli sandalye - Akülü
  • Tekerlekli sandalye - Banyo tipi
  • Hasta arabası - Hastane tipi
  • Hasta arabası - Ev tipi

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok sayıda ekipman kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ihtiyaç duyulan birçok tekerlekli sandalye üretmektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.