Tekerlekli Sandalyeler

Hasta Arabası - Ev Tipi


Yaşlı ve hasta kişilerin günlük yaşamlarını iyileştirmek için çok çeşitli ev tipi hasta arabaları üretilmektedir. Bu arabalar hem kullanıcı hem de bakıcılar için artan hareketlilik sağlamaktadır. Bu tip hasta arabaları günlük işleri kolaylaştırmanın yanı sıra birçok sosyal ve zihinsel sağlık yararı da sunar.

Hasta Arabası - Ev Tipi

Farklı özelliklere ve avantajlara sahip birçok ev tipi farklı hasta arabası türleri bulunmaktadır. Bunlar genel olarak manuel araçlar ve bataryalı araçlar olarak gruplanır. Manuel araçlar, kullanıcı tarafından itilen kendinden hareketli tekerlekli araçlardır. Bataryalı araçlar ise bir motora ve yeniden şarj edilebilir bataryaya sahiptir ve kullanıcı tarafından minimum çaba gerektiren kol dayama yerindeki bir kol kullanılarak kontrol edilir.

Hangi model olursa olsun ev tipi hasta arabaları, kullanıcının yardım almadan dolaşmasına ve günlük aktiviteleri gerçekleştirmesine olanak tanır. Özellikle bataryalı hasta arabası, kullanım kolaylığı ve yorulmadan hareket edebilmesi nedeniyle daha fazla bağımsızlık sağlar.

Bu araçlar, küçük alanlara sığacak ve manevra yapacak şekilde özel olarak tasarlanır, bu sayede evde kullanım için idealdir.

Yürüme güçlüğü çeken hastaların ve yaşlıların evlerde rahat bir şekilde hareket etmesi için tasarlanmış olan hasta arabaları, gerektiğinde dış alanlarda da kullanılabilir. Bu araçların oturma, yaslanma ve kolçak bölümleri suni deriden yapılmıştır ve kolaylıkla temizlenebilir.

Firmamız, ihtiyaç duyulan çok çeşitli tekerlekli sandalye üretmektedir. Bunlar arasında ev tipi hasta arabası da bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.