Uyku Apnesi Cihazları

Uyku apnesi, solunumun tekrar tekrar durup başladığı potansiyel olarak ciddi bir uyku bozukluğudur. Başka bir ifade ile uyku apnesi, uyurken nefesin birçok kez durup yeniden başladığı yaygın bir durumdur. Bu durum vücudun yeterli oksijen almasını engelleyebilir.

Uyku Apnesi Cihazları

İki tip uyku apnesi vardır: obstrüktif uyku apnesi ve merkezi uyku apnesi. Obstrüktif uyku apnesi, kişi uyurken üst solunum yolu birçok kez tıkandığında, hava akışını azalttığında veya tamamen durdurduğunda meydana gelir. Bu en yaygın uyku apnesi türüdür. Obezite, büyük bademcikler veya hormon seviyelerindeki değişiklikler gibi hava yolunu daraltan herhangi bir şey, obstrüktif uyku apnesi riskini artırabilir.

Merkezi uyku apnesi ise beynin nefes almak için gereken sinyalleri göndermediği durumda ortaya çıkar. Beynin hava yolunu ve göğüs kaslarını nasıl kontrol ettiğini etkileyen sağlık koşulları, merkezi uyku apnesine neden olabilir.

Bugün doktorların ve sağlık çalışanlarının kullandığı çok çeşitli uyku apnesi cihazları bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Uyku apnesi standart CPAP cihazları
  • Uyku apnesi otomatik CPAP cihazları
  • Uyku apnesi mini CPAP cihazı
  • Uyku apnesi elit CPAP cihazı
  • Uyku apnesi standart BPAP cihazları
  • Uyku apnesi otomatik BPAP cihazları
  • Uyku apnesi ASV cihazları

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok çeşitli medikal ürünler kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ihtiyaç duyulan birçok uyku apnesi cihazları üretmektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.