Ventilatörler

Taşınabilir Mekanik Ventilatör Cihazı


Taşınabilir ventilatörler, acil durum veya nakil senaryoları için özel olarak tasarlanmış mekanik ventilasyon cihazlarıdır. Bu cihazlar sabit ventilatörler gibi, hastanın solunum sistemine invaziv veya invaziv olmayan yollarla oksijen ile zenginleştirilmiş hava vererek hastaların nefes almasına yardımcı olur.

Taşınabilir Mekanik Ventilatör Cihazı

Taşınabilir ventilatörler, optimum solunum düzenleri sunacak ve hastanın ihtiyaç duyduğu oksijeni otomatik olarak sağlayacak şekilde çalışır. Hastaya bir maske veya tüp takılması, uygun ayarların seçilmesi ve makinenin hastaya hava iletmesine izin vermesi yeterlidir. Otomatik taşınabilir ventilatörler, hastaların nerede olurlarsa olsunlar düzgün nefes almalarını sağlar.

Ambulansta, helikopterde ve sabit kanatlı uçakta daha küçük taşınabilir vantilatörler kullanılsa da bunlar öncelikle hastaneler arası veya hastane içi ortamda hasta taşımak için tercih edilmektedir. Taşınabilir bir ventilatörün kullanılabileceği birkaç yaygın durum şunlardır: bir yoğun bakım hastasına ventilatör desteği sağlamak, hastayı ameliyathaneye ve ameliyathaneden taşımak, belirli operasyonlar sırasında hastaların nefes almasına yardımcı olmak ya da yoğun bakım hastalarının başka bir hastaneye nakletmek.

Çeşitli durumdaki hastalarda kullanıldıkları için taşınabilir vantilatörler, modern hastanelerde temel dayanak noktasıdır. Bir hastanın hareket ettirilirken düzgün nefes alıp vermediğini sağlamanın en etkili yoludur.

Kısaca tüm ventilatörler, bakım ekiplerinin temel yaşam desteğinin arkasındaki şu dört işlevi sürdürmesine yardımcı olur: ventilasyon, oksijenasyon, dolaşım ve perfüzyon.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çeşitli ventilatör cihazları üretmektedir. Bunlar arasında taşınabilir mekanik ventilatör cihazı da bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.