Yatan Hasta Ürünleri

Vücut Temizleme Bezi


Yatağa bağlı hastaların temiz ve rahat tutulması önemlidir. Vücut temizleme bezleri, kullanımı kolay tek bir pakette eksiksiz bir banyo imkanı sunar. Paket ısıtılarak banyo deneyimi daha konforlu hale getirilebilir, ancak oda sıcaklığında da kullanılabilir. Tek kullanımlık bezlerin her biri vücudun farklı bir bölgesinde kullanılır. Her vücut bölgesi için yeni ve temiz bir bez kullanarak, farklı vücut bölgelerinin çapraz bulaşması düşük tutulur.

Vücut Temizleme Bezi

Kişisel temizlik bezleri, idrar kaçırma ve hızlı temizlik için kullanılan daha büyük, daha ince bezlerdir. İdrar veya dışkı tutamama ve hızlı temizlik için ideal olan bu ürünler nazik, durulanmayan bir formülasyona sahiptir. Yumuşak bez, cildi yatıştırmak ve nemlendirmek için aloe vera içerir. Önceden nemlendirilmiştir ve kullanıma hazırdır. Bu bezler idrar ve dışkıyı etkili bir şekilde temizler. Bezlerin pH dengesi test edilmiştir.

Yatakta tedavi edilen ve banyo yapamayan hastaların günlük vücut temizliği, özel bir formülasyon ile hazırlanan vücut temizleme bezleri ile yapılmaktadır. Bu bezler vücudun tüm bölgelerinde kullanıma uygundur. Nemli yapısı sayesinde etkili bir temizlik sağlar. Ekstra yumuşak bir dokuya sahiptir ve cildi ferahlatarak hastayı banyo yapmış kadar rahat hissettirir. Antibakteriyel özelliktedir. Ayrıca her bir bez tek kullanımlıktır.

Firmamız, doktorlar ve sağlık çalışanları tarafından ihtiyaç duyulan çok çeşitli yatan hasta ürünü üretmektedir. Bunlar arasında vücut temizleme bezi de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.