Tansiyon Aletleri

Tansiyon takibi (kan basıncını izleme), genel sağlığın ve durumun değerlendirilmesine yardımcı olur. Tansiyon, kalp kanı vücuda pompalarken atardamarların duvarlarına uygulanan kuvvettir. Yüksek tansiyon kalp, kan pompalarken atardamarlarda oluşan en yüksek basınç değeridir. Düşük tansiyon, kalp, atışlar arasında dinlenirken atardamarlardaki en düşük basınç değeridir. Kronik olarak yüksek kan basıncı veya hipertansiyon, atardamarları ve kalbi zorlar ve kalp krizi ve felç gibi kardiyovasküler hastalıklar için bir risk faktörüdür. Evde kan basıncını ölçmek, hipertansiyonun erken teşhisine yardımcı olur. Hipertansiyon veya yüksek tansiyon, dünya genelinde önde gelen ölüm nedenlerinden biridir.

Tansiyon Aletleri

Evde kan basıncını kontrol etmek, hipertansiyonu yönetmenin önemli bir parçasıdır. Bu sayede hipertansiyon erken teşhis edilebilir, tedavi konusunda karar verilmesine yardımcı olunur, daha iyi kontrol teşvik edilir ve tansiyonun muayenehane dışında değişip değişmediği kontrol edilir.

Dijital tansiyon aletleri, kullanımı kolay, arızaya daha az eğilimli oldukları ve çevresel gürültüye hiçbir etkisi olmadığı için geleneksel tansiyon aletlerinden daha iyi kabul edilmektedir. Dijital tansiyon aletleri klinik çalışmalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bugün doktorların kullandığı çok çeşitli tansiyon aletleri bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Dijital tansiyon aleti
  • Çocuk tansiyon aleti
  • Klasik tansiyon aleti
  • Otomatik tansiyon aleti
  • Duvara monte tansiyon aleti

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok sayıda ekipman kullanmakta ve test ve ölçümler istemektedir. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla doktorların ihtiyaç duyduğu birçok tansiyon aleti üretmektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.